Давайте общаться на украинском!

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем WERWER, 5 ноя 2006.

  1. Раз есть инглиш тута... почему бы и на мове не попробовать? ) Хоть и живу на Украине... ан русский отпечаток имеется, на слух воспринимю нормально, и понимаю почти всё... кроме редких слов... ) А вот самому общаться... ))) :xaxa: целая трагедия... ((

    ёпт с чого ж почати? :rolleyes:
     
    2 пользователям это понравилось.
  2. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Ну шо ж, почнемо. Скільки балів мав у школі по мові? А по літературі (українській і російській?:smile:) Я от, наприклад, посварився з вчителькою рос. мови і отримав в табель 3 бали (з укр. - 5). Хоч і розумію обидві досконало. :rolleyes:
     
    1 человеку нравится это.
  3. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    А я в побуті виключно українською спілкуюсь. Це вже праця мене так обмоскалила. Бо в нашій неньці - москальська мова - то бізнес-мова. А ще дуже радий з того приводу, що говорити почав чисттіше. Бо раніше - то був жах! Такий собі польсько-руський вінегрет, плюс ще й матюків купа! Як бик, чесне слово!

    Брату Верверу - велетенський респект за сю тему! Як то я сам не додумався?



    Тук-тук-тук! "Тут живе Степан Бендера?", - запитали комуняки

    Так-так-так, - відповів кулемет.
     
  4. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Тунеядец да як тобі сказати.... не те щоб зовсім погано, хотілося б кращого... теж собі такий суржик.. Мову, то в школі, ще так собі вивчав, якось оно було спілкувався... а тепер геть зовсім... забуваю... (( так що вибачайте, та підказуйте що не так... )

    BlackMen ееее.... козаче, не треба про Бандеру... ( він мені як кістка у горлі...
     
  5. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Старий бендерівець ходить по городу і поливає з каністри землю маслом. Жінка побачила таку штуку тай каже:
    - Ну ти Микола, вже до гарячки допився!
    - А шо? - Микола каже
    - Так шо ж ти робиш? Нашо ти на землю масло ллєш???
    - Нашо-нашо! Шоб кулемет не іржавів!
     
  6. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    BlackMen ги-ги... кулеметчик... ) Що небудь простіше в вашому арсеналі мається? а то бандерівці... мене дратують... (
     
  7. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    "Ми бендерівці, ми йдемо!"
     
  8. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Та і я ж такий... 9 років жив та працював на сході, в Харківській області, а там більшою частиною російською розмовляють. Зараз от згадую, як ото воно, шоб не суржик:smile:
     
  9. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Помирає старий бендерівець.
    В останню передсмертну хвилину кличе сина та й каже
    - Синку, візьми оно там в шухляді мого паспорта, неси в райком - хай мене в партію зачислять!
    - Тату! Та Ви шо здуріли?
    - Йди тобі кажу!
    Пішов. Взяв новенький партбілет, приніс додому та й дає батькові.
    Бендерівець взяв того партбілета до рук, притиснув до грудей міцно та й каже

    - ЩЕ ОДНИМ КЛЯТИМ КОМУНЯКОЮ МЕНШЕ СТАНЕ!!!
     
  10. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    BlackMen гм.. що в тебе трапилося? що ти так ухопився за ціх бендерівців... ну їх лісом... бо НКВС за тебе візьметься... )
    До речі... що мож сказати про рішення Президента о визннанні геноциду? Йому, що більш робити нічого? у ЗМІ вже пійшла ця дуркувата новина... що за публичне невизнання геноциду, будуть штрафувати.... Він вже геть сказився... За події 70-річної давності штрафувати.... ((( Це порушення моїх прав як громадянина неньки України трясця її матері... (
     
  11. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Коли ви вже науінець перестанете дивуватись рішенням вельмишановного Віктора Андрійовича? Він у нас РІЗБЛЯР!!! В розпалі газової кризи - брав участь в фестивалі різблярів на Карпатщині!

    А ще я думаю, що сю тему не варто перетворювати в ще одну "Політику". Давайте краще повернемось до моїх улюбленних бендерівців!!!
     
  12. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    BlackMen ее... ні, в пекельний вогонь ціх бендерівців... а Віктор Андрійович, на себе забагато бере... ( Не йому вирішувати, якою є наша історія... Та й коли йому забажалося за це ухопиться... прийдеться передруковувати усі підручники з історії... А звідкі в нашого жебрацького бюджету, такі гроші?

    А що бендерівці? Здалися вони тобі ті кляті бендерівці.... Програли вони.... )
     
  13. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Брате! Бендерівці живі і житимуть!
    Віктор Андрійович - не предмет для розмови. Хоч він з бендерівських країв...
    Як сказати... там в Конституції є пунктик, яким це марево можна підтвердити, але я думаю що у нас є нагальніші проблеми, ні геноцид. То в чому суть тієї вимоги? Що мається на увазі під "визнанням геноциду"?
     
  14. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    Хай гоне мед на своїй медогонці, та продає по півмільйону за бочечку і на виручені кошти друкує хоч "Майн Кампф" той Андрійович...
    А коли це Сумщина стала бендерівським краєм?
     
  15. Re: Давайте "общаться" на украинском?

    А він учився на Тернопільщині! А то є бендерівський оплот))
    А взагалі бендерщина скоро заполонить всю вкраїну і Сумщину в тому числі!
     
  16. Re: Обо всем…

    Луч_Чемпион_,
    І вам здоров'я бажаю ваше високородіє!:yesyes:
     
  17. Re: Обо всем…

    Так чуб стирчав.))
     
  18. Re: Обо всем…

    Я до речі підстригся :donkknow:
     
  19. Re: Обо всем…

    Невже під горщик. Ну тоді мені привиділося. Я зараз теж лисий.:friends:
     
  20. Re: Обо всем…

    Ну я не зовсім лисий)) Опра любить просто мужніх хлопців) Вийду в поле, та з матигой і станцюю гопак)
     
  21. Re: Обо всем…

    Підтримую

    [​IMG]
     
  22. Re: Обо всем…

    Якщо навіть Луч Чемпіон вивчив українську - це свідчить про те, що в російській нема драйву. Слава мові великого Кобзаря! :kruto:

    Згадалося:

    Учися, мій хлоню. Відмінником будь.
    Люби і поля і діброви.
    І де б ти не жив, де б не був не забудь
    Своєї вкраїнської мови.
     
  23. Re: Давайте "общаться" на украинском!


    [​IMG]
     
  24. з чого почати?
    ну звичайно не з матюків xa)

    ___________

    дуже несподівана тема на російському ресурсі.

    автора, скоріш за все, вже нема на форумі, не буду читати, що тут понаписували за всі ці роки, сподіваюся, все в рамках пристойності.

    якщо хтось хоче згадати українську мову, чи просто почути українські слова - ласкаво прошу до бЕсіди.
    можна писати російською, можна українською, можна русько-польско-украйонською - як кому зручно :ciaoboy:
     
    1 человеку нравится это.
  25. Який російський ресурс?! Форум цілком український і живе тільки завдяки українській нації. (Слава Україні!).
    Блек, я, Велтон (який Сер)... Продовжувати перелік видатних українських форумчан можно дуже довго.

    І про матюки: чому ж не поматюкатися? Матюки, якщо по темі, діють як каталізатор і посилюють смислову нагрузку. Але якщо по темі, звичайно)).
     
    1 человеку нравится это.
  26. всего то вас трое только на форуме по результатам последней переписи! -)
    Ну ещё Весна.
     
    1 человеку нравится это.
  27. У Гончого дофіга українського коріння, Владі щирий українець... Продовжувати?)))
     
  28. Гончий ваще из тайги, а тайги на Украине нету, Влади оттуда, откуда плов и манты делают, галушки он не умеет стряпать, так что они нещитаются!
     
  29. Пидтверджую. Можна сказати юзер інтернаціоналіст))
    Звідки і все, але корені українські
     
    1 человеку нравится это.
  30. Ну пятеро только и то без доказательных докУментов xa)
    Может вы тут с гугл-переводчиком переводите!
    Настоящий хохол имеет свой национальный характер и черту особую.
     
    1 человеку нравится это.
  31. Упёртость! Як ти думаеш звидки вона у мене?

    У меня отец хохол) А родился я да, в Средней Азии. Ещё во мне немецкая и польская кровь есть)))
     
  32. Вот! Я знала))) А национальность определяется по матери!
     
  33. Нифига)) Меня бы тогда от сала ташнило и от горилки от одного только запаха))
     
  34. что, гугл-переводчик зависает??

    это ты из-за уважения к отцу всё ешь xa)
     
  35. Дык... Через сервисы переводил бы, то без ошибок писал бы)) С тобой спорить на украинском начну - ты что-нить поймёшь?)
    Хм... стесняюсь спросить кто у тебя в роду был))
     
  36. Не,я по украински ни бельмес,если тока у Бати курс взять.xa)
     
  37. Ти не українець?! Ну це вже занадто... Бігом вчи мову! (5 баксів/слово)))
     
    2 пользователям это понравилось.
  38. Так как у нас, да и в основе практически всех стран мира преобладает форма социальной организации - патриархат, то вполне естественно, что продолжателем дела отца является сын и следовательно национальность определяется по отцу.

    И только мудрые евреи смотрят на мир более реально. Девять месяцев души ребенка и матери тесно переплетены. Так же, как зародыш постепенно формируется в течение этого времени, приобретая внутренние органы, скелет и т. д. в утробе матери, так же он получает от неё свою еврейскую принадлежность.

    Если человек сомневается в своём происхождении от одного из родителей, то с большой степенью вероятности он может быть уверен только в том, что его мама — это действительно его мама, а вот …:donkknow: ну, сами понимаете.:smile:
     
  39. А гвалту от них, гвалту )))
     
    2 пользователям это понравилось.
  40. ах, так это ты из уважения ко мне на русский перешёл??? :gsmex::friends:

    у нас вроде матриархат везде, кроме правительства xa)
     
    1 человеку нравится это.
  41. И у правителей жены есть. :girlwink:
     
    2 пользователям это понравилось.
  42. а разве удобно печатать, переходить с русской клавиатуры на англ, чтобы "i" написать?)
    или у вас свою клавиатуру, наконец-то выпустили?)))))


    и вопроос - на каком удобнее общаться, обширнее и красноречивее язык, только честно
     
  43. У меня клавиатура на португальском,но жена поверх наклеила русские буковки.
     
  44. Ещё более 8 лет назад, когды у мну появился первый комп, уже была клава с укр. буквами в дополнение (Их там всего 3 штуки дорисовали - а всё остальное ж одинаково)). А сам укр. язык в самой винде ставится.
     
  45. Русский удобнее. Украинский более милозвучен.
     
  46. Здоровенькi були, любi друзi! :friends:
     
  47. Привіт дорогий друже. Хоч так себе розважити, дуже вже тоскно на форумі.
    Що сказати, люблю я українську мову, хоч і розумію через пень колоду. Але слухаю завжди з радістю, особливо в піснях. Одна смуглянка чого вартий.
     
    1 человеку нравится это.
  48. Не только не хохляцький.Я размовляты не умию.
     
  49. Прикольно ви тут мочите тему!!! Впишіть і мене до своєї банди=)))
     
Загрузка...
Похожие темы
  1. Анка
    Ответов:
    241
    Просмотров:
    15.543
Общение на MLove.ru